9. (2,5 б) Написати якісний і кількісний склад сполуки, визначити відносну молекулярну масу,

розрахувати масову частку Магнію в сполуці MgCl2. ​ДАЮ 50 БАЛОВ

Ответы на вопрос

Отвечает Гонтарь Валерия.

Ответ:

Объяснение:

якісний склад : атоми магнію і атоми хлору

кількісний склад: 1 атом магнію і 2 атоми хлору

М(MgCl2) = Ar(Mg) + Ar(Cl) * 2 = 24 + 35,5 * 2 = 95

w(Mg) = Ar(Mg) * n /М(MgCl2) * 100% = 24/95 * 100% = 25,26%