Вiд'емник складае 30 % від зменшуваного, а різни- ця цих двох чисел дорівнює 140. Знайди зменшуване

і від'ємник.​

Ответы на вопрос

Отвечает Алексеева Леся.

Ответ:

Нехай зменшуване число х, тоді від'ємник 0,3 (30%) їх різниця 140

рівняння:

х-0,3х=140

0,7х=140

х = 140 : 0,7

х = 200 ( зменшуване число)

0,3 = 0,3 * 200 = 60 ( від'ємник)

перевірка : 200 - 60 = 140

відповідь: зменшуване 200,від'ємник 60