У Ганнусі й Наталки разом 372 листівки, причому в Ганнусі на 12 листівок більше, ніж у Наталки.

Скільки листівок у кожної з дівчвток

Ответы на вопрос

Отвечает Фролов Максим.

Відповідь:

x = у Ганнуси

y = у Наталки

x+y = 372

x=y+12

y+12+y=372

2y=372-12

2y = 360

y = 180 - у Наталки

x = y+12 = 192 - у Ганнуси

Отвечает Куренко Диана.

180 у наталки і 192 у ганнусі