Розв'яжіть рiвняння: 6:5 = (x+2):7​


Ответы на вопрос

Отвечает Тарасенко Богдан.

Щоб розв'язати це рівняння, можна спочатку перехресно помножити доданки з кожної сторони, щоб виключити дроби:

6/5 = (x+2)/7

Це рівняння можна спростити до:

12 = 7x + 14

Потім можна відняти 14 з обох сторін, щоб виділити змінну x:

-2 = 7x

Нарешті, ви можете розділити обидві частини на 7, щоб знайти x:

x = -2/7

Отже, розв'язок рівняння має вигляд x = -2/7.