УЙ ТАПСЫРМАСЫ 9 Есепті шығар. Екі каладан бір уақытта бір-біріне қарама-қарсы екі аз- токелік

шыкты. Бiрiншiсiнiң жылдамдығы - 60 км/са екіншісінікі - 70 км/сак. Егер екеуі 2 сағаттан кейін кез десетін болса, олардың әрқайсысы қанша километр жол жүрдi? Қалалардың арасы кандай болган?​

Ответы на вопрос

Отвечает Кириченко Матвей.

Ответ:

70×2=140км

60×2=120км

60+70=130×2=260км