(Срочно) составить уравнение параболы с вершиной в начале координат если ее директрисой служит

прямая y= -8

Ответы на вопрос

Отвечает Мухитова Акерке.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

Відстань від початку координат до директриси дорівнює  р/2, із рівнянні директриси х = -8, отже р = 16. Рівняння цієї параболи має вигляд y^2 = 2*p*x, т.к. абсциса директриси негативна. Підставимо в рівняння значення параметра р отримаємо y^2 = 2*16*x, y^2 = 32*x