Прямокутник і квадрат мають рівні площі. Довжина прямокутника дорівнює 16 см, а ширина - на 12 см

менша. Знайди периметр квадрата.​

Ответы на вопрос

Отвечает Makarevich Diana.

Ответ:

40

Пошаговое объяснение:

1)16-12=4 P=4*2+16*2=40