Марі розв’язала у 4 рази більше задач з алгебри, ніж з геометрії. Скільки задач з геометрії

розв’язала Марі, якщо відомо, що їх було на 30 задач менше, ніж з алгебри?

Ответы на вопрос

Отвечает Петрова Анна.

Ответ:

10 задач

Пошаговое объяснение:

Решила задач по алгебре = 4х задач

Решила задач по геометрии = х задач

4х - х = 30

3х = 30

х = 30 : 3

х = 10

Решила задач по алгебре = (4х) = 4 * 10 = 40 задач

Решила задач по геометрии = (х) = 10 задач