знайди периметр і площу прямокутника одна сторона яркого дорівнює 7см а друга в 3 рази більша за

неї​

Ответы на вопрос

Отвечает Мацука Никита.

Відповідь:периметр=56 см, площа=147см2

Покрокове пояснення:1) 7×3=21 (см)- друга сторона

2) Р=(7+21)×2=56(см)- периметр

3) S=7×21=147(см2)-площа