У Тараса було 24 машинки Третину він подарував брату. Скільки машинок залишилось у Tapaca ?


Ответы на вопрос

Отвечает Худолей Наташка.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

Отвечает Балыкин Александр.

Ответ:

16 машинок залишилося у Тараса

Пошаговое объяснение:

1)24:3=8(м) -Тарас подарував брату

2)24-8=16(м)