Зранку мотоцикліст рухався 3 години зі швидкістю 75 км/год, після обіду 4 год зі швидкістю 80

км/год. Яку відстань подолав мотоцикліст за день?​

Ответы на вопрос

Отвечает Лабудько Оксана.

Ответ:

545

Пошаговое объяснение:

3×75=225 зранку км

4×80=320 після обіду

225+32= 545