Периметр прямокутника дорівнює 72см а довжина однієї з її сторін 16см. Знайти площу прямокутника


Ответы на вопрос

Отвечает Контяев Виктор.

Ответ:P=72 cm

1 сторона = 16 см

Сума протилежних сторін =72-16*2=40 см

2 сторона =40/2= 20 см

S=20*16=320 см^2

Пошаговое объяснение:

Отвечает Кибешова Алиса.

Відповідь:

72+72+16+16=176

Покрокове пояснення: