Розв'яжіть рівняння|360:х+30×60=3×60Помогите росписать срочно!!:)​


Ответы на вопрос

Отвечает Исмайлов Никита.
Спочатку проведемо операції з дужками, помітимо, що 30×60 = 1800:

360:х + 1800 = 180

Потім зведемо рівняння до вигляду 360:х = k, де k - невідоме число:

360:х = 180 - 1800

360:х = -1620

х = 360/(-1620)

х = -2/9

Відповідь: -2/9.