Виконайте дії застосовуючи властивості додавання -7 + (-18) + 12 + (-5) + 9=ДАМ 40 ОЧКІВ​


Ответы на вопрос

Отвечает Соколов Егор.

Ми можемо додавати ці числа в будь-якому порядку, тому спробуємо згрупувати їх по знаках, щоб полегшити собі розрахунки:

(-7) + (-18) + 12 + (-5) + 9

Тепер можемо складати числа з однаковим знаком:

(-7) + (-18) + (-5) + 12 + 9

Згідно з властивістю додавання, порядок доданків можна змінювати. Можемо перенести доданки з від'ємними знаками на початок:

(-7) + (-18) + (-5) + 12 + 9 = (-7 - 18 - 5) + 12 + 9

Тепер можемо обчислити вираз у дужках:

(-7 - 18 - 5) + 12 + 9 = (-30) + 12 + 9

Тепер можемо додати всі доданки:

(-30) + 12 + 9 = -18

Отже, -7 + (-18) + 12 + (-5) + 9 = -18.

Отвечает Дубровская Дарья.

Відповідь:

-9

Покрокове пояснення:

-7 + (-18) + 12 + (-5) + 9 = (-7 -18 -5) + (12 + 9) (застосовуємо властивість асоціативності та комутативності додавання) = (-30) + (21) = -9