7(2х-3)+4(3х-2) вирішити цей приклад!


Ответы на вопрос

Отвечает Васильева Танюша.

Ответ:

26x-29

Пошаговое объяснение:

Цей приклад можна тільки СКОРОТИТИ, тому що ми не знаємо значення х

7(2х-3)+4(3х-2)=14x-21+12x-8=14x+12x-21-8=26x-29