Виконай додаванння зручним способом -3.1+5.7+(-4.8)+3.1+(-6.3)+4.3+(-1.8) СРОЧНО ПППППЖЖЖЖЖЖЖ


Ответы на вопрос

Отвечает Жарова Катя.

Спочатку можна складати разом всі позитивні числа, а потім додавати до них всі від'ємні числа окремо:

(-3.1) + 5.7 + (-4.8) + 3.1 + (-6.3) + 4.3 + (-1.8) =

= (5.7 + 3.1 + 4.3) + (-3.1 - 4.8 - 6.3 - 1.8) =

= 13.1 - 16.0 =

= -2.9

Отже, результат додавання -2.9.

Отвечает Анушевская Света.

Пошаговое объяснение:

-3,1 + 5,7 + (-4,8) + 3,1 + (-6,3) + 4,3 + (-1,8) =

-3,1 + 5,7 - 4,8 + 3,1 - 6,3 + 4,3 - 1,8 =

(-3,1 + 3,1) + (5,7 + 4,3) + (-4,8 - 6,3 - 1,8) =

0 + 10 + (-12,9) = 10 - 12,9 = -2,9