1. Розв'яжи задачу - За три дні туристи проїхали 605 км. За перший і другий - 425 км, а за другий і

третій - 416 км. Скільки кілометрiв долали туристи кожного дня? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Соколовская Кристина.

Ответ:

605-425=180-за третiй

605-416=189- за перший

605-180-189=236 за другий