Катет прямокутного трикутника дорівнює 6, а проєкція іншого катета на гіпотенузу дорівнює 5.

Знайдіть гіпотенузу трикутник. Допоможіть, будь ласка

Ответы на вопрос

Отвечает Иванова Полина.

Відповідь:Застосуємо теорему Піфагора, яка говорить, що сума квадратів катетів дорівнює квадрату гіпотенузи. Позначимо довжину гіпотенузи через c:

c^2 = 6^2 + 5^2 c^2 = 36 + 25 c^2 = 61 c = sqrt(61)

Отже, довжина гіпотенузи дорівнює sqrt(61).

Покрокове пояснення: