у фермера були качки й гуси . усього 60 птахів. гуси становили шосту частину усіх птахів. скільки

було качок

Ответы на вопрос

Отвечает Дудченко София.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 60:6=10 (п) - гуси

2) 60-10=50 (п) - качки

Відповідь: у фермера було 50 качок.