Радіус воротарської зони хокейного поля 15м, знайди периметр воротарськох зони та її площу\\пжж


Ответы на вопрос

Отвечает Рустембек Дастан.

Периметр воротарської зони складається з двох півколіс і двох відрізків. Радіус півколиса дорівнює 15 м, тому його довжина становить:

C = 2πr = 2π × 15 м ≈ 94,25 м

Відрізки між півколами мають довжину 4, м, тому загальний периметр воротарської зони дорівнює:

P = 2C + 2l = 2 × 94,25 м + 2 × 4 м = 192,5 м

Площа воротарської зони розраховується як сума площ двох півколісів і прямокутника між ними. Радіус півколиса дорівнює 15 м, тому його площа становить:

S1 = πr^2/2 = π × 15^2/2 ≈ 353,4 м^2

Ширина ворітарської зони дорівнює 4 м, а довжина півкола дорівнює πr, тому площа прямокутника між півколами дорівнює:

S2 = 4 м × π × 15 м ≈ 188,5 м^2

Отже, площа воротарської зони складається з суми S1 і S2:

S = S1 + S2 ≈ 541,9 м^2