Допоможіть будь ласка 50 балів Знайди площу та периметр прямокутника зі сторонами 23 см і 17 см.​


Ответы на вопрос

Отвечает Верхоляк Елена.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

а = 23 см    b = 17см

Вичислимо площу прямокутника:

S = a * b = 23 * 17 = 391 см²

Знайдемо периметр прямокутника:

P = 2* (a + b) = 2 * (23 + 17) = 2 * 40 = 80 см

Отвечает Воробьёва Полина.

Пошаговое объяснение:

1) 2 * (23 + 17) = 2 * 40 = 80 (см) - периметр прямоугольника

2) 23 * 17 = 391 (см²) - площадь прямоугольника