Знайти Коефіцієнт: abСРОЧНО ПЖ ДАЮ 20 БАЛОВ​


Ответы на вопрос

Отвечает Исупова Даша.
Коефіцієнт зазвичай пишуть перед буквеними множниками. Коефіцієнтом такого виразу, як a або ab, вважається 1, оскільки a = 1 · a; ab = 1 · ab.