Математика: 3 клас задача 250 книжка Григорій Лишенко сторінка 44


Ответы на вопрос

Отвечает Горина Настя.

Відповідь:

 

1. 9*20 = 180 кв. — двокмнатних

2.9.5 = 45 кв. - тримнатних

3. 180+ 45 = 225 кв. — разом

4. 180 - 45 = на 135 кв. більше

Покрокове пояснення: