Помогите !!!! З двох селищ, відстань між якими 5,3 км, одночасно в протилежних напрямках вирушили

два пішоходи. Один із них йшов зі швидкістю 4,3 км/год, а інший — зі швидкістю 5,2 км/год. За скільки годин відстань між ними становитиме 52,8 км?

Ответы на вопрос

Отвечает Малецкая Викуся.

Ответ:

1. 4,3 + 5,2 =9,5 ₍км\год₎ -швидкість віддалення.

2. 52,8 - 5,3 =47,5 ₍км₎ -відстань пройдуть.

3. 47,5 ÷ 9,5 =5 ₍год₎ -час руху.

Відповідь -через 5 годин.

Пошаговое объяснение: