36т води перший насос може викачати за 6 год,а другий-4 год.За скільки годин викачають 90т води

обидва насоси,якщо будуть працювати разом? как решить эту задачу помогите пожалуйсто у меня контрольная робота.

Ответы на вопрос

Отвечает Мухаметшин Дамир.

Відповідь:

1) 36:6=6(т)-води викачає перший насос за одну годину.

2) 36:4=9(т)-води викачає другий насос за одну годину.

3) 6+9-15(т)-води викачають обидва насоси за одну годину разом.
4) 90:15=6(год)-за стільки часу викачають обидва насоси 90т води, працюючи разом.
Відповідь: 6 годин

Покрокове пояснення: