задача Чотири корови за 2 дні з'їли 240 кг комбікорму порівну. Скільки кілограмів комбікорму з'їсть

одна корова за тиждень?​

Ответы на вопрос

Отвечает Харитонов Макс.

Ответ:

Одна корова з'їсть 210кг

Пошаговое объяснение:

240/4=60

60/2=30

30*7=210

Отвечает Никитинский Арсений.
240:4=60. Зїла одна корова за 2 дні.
60:2=30. Зїла одна корова за один день.
30•7=210.
Відповідь: За тиждень корова зїдає 210кг комбікорму