на двох складових разом є 2880 т вугілля. Скільки вугілля на кожному складі якщо на першому його на

400 т менше, ніж на другому​

Ответы на вопрос

Отвечает Мыцко Данил.

Відповідь:

1240 т; 1640т

Покрокове пояснення:

На першому складі - х т, тоді на другому (х+400) т вугілля. На двох складах разом: х + (х+400) = 2х + 400. За умовою:

2х+400=2880

2х=2880-400

2х=2480

х=2480:2

х=1240 (т) вугілля на першому складі.
Х+400=1240=1640(т) вугілля на другому складі.