888-(х+364)=419 Допоможіть терміново


Ответы на вопрос

Отвечает Чепушканов Саша.
888-(х+364)=419
888-х-364=419
524-х=419
-х=419-524
-х=-105
х=105
Отвечает Ястребов Кирилл.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Щоб розв’язати це рівняння, треба від числа 888 відняти суму чисел x і 364, тобто:

888 - (x + 364) = 419

Зі скобок можна витягти суму x і 364, помістивши її з змінною зліва від знака рівності:

888 - x - 364 = 419

Треба обчислити різницю чисел 888 і 364, а потім віднімати від цього результату число, яке дорівнює правій частині рівняння:

888 - 364 = 524

524 - x = 419

Тепер треба знайти значення змінної x, віднімаючи 419 від обох сторін рівняння:

524 - 419 = x

x = 105

Відповідь: x = 105.