1. Розв'яжіть рівняння: 1) 7,2x - 3,7x + 1,3x = 2,4; 2) 0,7 (9,5 – 2,5x)=4,2. 2. Знайдіть значення

виразу: 1) (32,526 : 3,9 + 2,26) - 5,4; 3. Із 12 м тканини можна пошити 15 однакових рушників. Скільки таких рушників можна пошити з 4,8 м тканини? 4. Перша туристична група наздоганяє другу. У даний момент відстань між ними дорівнює 0,24 км. Через який час перша група наздожене другу, якщо їхні швидкості відповідно дорівнюють 4 2 км/год і 3.4 км/год?​

Ответы на вопрос

Отвечает Копецкая Милена.

Ответ:

Все на фото

Пошаговое объяснение:


Отвечает Андреев Андрей.

7,2x - 3,7x + 1,3x = 2,4

Розв'язок:

7,2x - 3,7x + 1,3x = 2,4

4,8x = 2,4

x = 0,5

Відповідь: x = 0,5.

0,7 (9,5 – 2,5x)=4,2

Розв'язок:

0,7 (9,5 – 2,5x)=4,2

6,65 – 1,75x = 4,2

-1,75x = -2,45

x = 1,4

Відповідь: x = 1,4.

Із 12 м тканини можна пошити 15 однакових рушників. Скільки таких рушників можна пошити з 4,8 м тканини?

Розв'язок:

З одного метра тканини можна пошити 15/12 = 1,25 рушників.

Тоді з 4,8 м тканини можна пошити 4,8 * 1,25 = 6 рушників.

Відповідь: з 4,8 м тканини можна пошити 6 рушників.

Перша туристична група наздоганяє другу. У даний момент відстань між ними дорівнює 0,24 км. Через який час перша група наздожене другу, якщо їхні швидкості відповідно дорівнюють 4,2 км/год і 3.4 км/год?

Розв'язок:

Нехай t позначає час, через який перша група наздожене другу. Тоді відстань між групами буде дорівнювати 0,24 + (4,2 - 3,4)t.

Так як перша група наздоганяє другу, то ця відстань повинна дорівнювати 0:

0,24 + (4,2 - 3,4)t = 0

4t = 0,24

t = 0,06 год

Відповідь: перша група наздожене другу через 0,06 год (або 3,6 хв).