3. Запишіть 1) 0,2²; у вигляді добутку й обчисліть: 2) 0,4²; 3) 0,9²; 4) 0,05².​


Ответы на вопрос

Отвечает Ли Вова.

0,2² = 0,2 * 0,2 = 0,04;

0,4² = 0,4 * 0,4 = 0,16;

0,9² = 0,9 * 0,9 = 0,81;

0,05² = 0,05 * 0,05 = 0,0025.