Срочно Рівняння (6,76-x) - 2,27 = 2,13​


Ответы на вопрос

Отвечает Тимощук Віталік.

Ответ: x = 2,36

Пошаговое объяснение:

Спочатку знаходимо значення виразу у лівій частині рівняння:

(6,76 - x) - 2,27 = 2,13

Віднімаємо 2,27 від 6,76:

4,49 - x = 2,13

Віднімаємо 4,49 від обох сторін рівняння:

x = -2,36

Інвертуємо знак на обох сторонах:

x = 2,36

Відповідь: x = 2,36.

Отвечает Гузий Максим.

Ответ:

2,36

Пошаговое объяснение:

(6,76 - х) - 2,27 = 2,13

6,76 - х = 2,13 + 2,27

6,76 - х = 4,4

х = 6,76 - 4,4

х = 2,36