Допоможіть будь ласка! Газ перебуває під тиском 5,88·10↑5Па при 293К і займає обьєм 586·10↑-3 м↑3

. Який тиск буде мати цей газ при температурі 248 К, якщо обьєм буде 744·10↑-3 м↑3 ?

Ответы на вопрос

Отвечает Заброда Илья.

Ответ:при температурі 248 К і об'ємі 744·10^-3 м^3, газ матиме тиск 4,70·10^5 Па.

Пошаговое объяснение:

Ми можемо використовувати закон Бойля-Маріотта та закон Гей-Люссака, щоб вирішити цю задачу:

Закон Бойля-Маріотта: P1V1 = P2V2

Закон Гей-Люссака: P1/T1 = P2/T2

Для розв'язання задачі нам потрібно спочатку використовувати закон Бойля-Маріотта, щоб знайти новий тиск при тому ж об'ємі:

P1V1 = P2V2

5,88·10^5 Па · 586·10^-3 м^3 = P2 · 744·10^-3 м^3

P2 = (5,88·10^5 Па · 586·10^-3 м^3) / 744·10^-3 м^3

P2 = 4,61·10^5 Па

Тепер ми можемо використовувати закон Гей-Люссака, щоб знайти новий тиск при новій температурі:

P1/T1 = P2/T2

5,88·10^5 Па / 293 К = P2 / 248 К

P2 = (5,88·10^5 Па / 293 К) · 248 К

P2 = 4,70·10^5 Па

Отже, при температурі 248 К і об'ємі 744·10^-3 м^3, газ матиме тиск 4,70·10^5 Па.