Довжина прямокутника 12 см, ширина - в 6 раз менша. Який буде периметр прямокутника. Знайди сторону

квадрата з таким же периметром.‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️ СРОЧНО ‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️‼️​

Ответы на вопрос

Отвечает Подолян Диана.

Пошаговое объяснение:

Ширина прямокутника дорівнює 1/6 від його довжини: ширина = 12см / 6 = 2 см Отже, довжина прямокутника дорівнює 12см, а ширина - 2 см. 4GRA 28% Периметр прямокутника можна знайти, склавши довжини всіх чотирьох його сторін: периметр =2* довжина + 2* ширина = 2 * 12 см + 2 2 см = 28 см Отже, периметр прямокутника дорівнює 28 см. Щоб знайти сторону квадрата з таким самим периметром, потрібно поділити периметр на 4, тому що всі сторони квадрата мають однакову довжину: сторона квадрата периметр/4=28см / 4 = 7 Отже, сторона квадрата з таким самим периметром дорівнює 7см.