1. Під час зберігання моркви за півроку вона втрачає 0,15 своєї маси. Скільки моркви треба

покласти на зберігання, щоб через півроку її було 51 ц?

Ответы на вопрос

Отвечает Епифанцева Алиса.

Покрокове пояснення:

Давайте позначимо масу моркви, яку необхідно покласти на зберігання, як x (в кілограмах).

Ми знаємо, що морква втрачає 0,15 своєї маси за півроку. Отже, через півроку маса моркви буде 100% - 0,15% = 99,85% від початкової маси.

Ми також знаємо, що через півроку маса моркви повинна становити 51 ц. Давайте переведемо це значення у кілограми:

51 ц * 100 кг/ц = 5100 кг

Тепер ми можемо записати рівняння:

x * 99,85% = 5100 кг

Розкриваємо відсоток:

x * 0,9985 = 5100 кг

Розв'язуємо для x:

x = 5100 кг / 0,9985 ≈ 5111,78 кг

Тому необхідно покласти на зберігання близько 5111,78 кг моркви.