Розкрий дужкиі зведи подібні доданки -4(7-2х)+6(3х-5)​


Ответы на вопрос

Отвечает Белан Карина.

Відповідь:

-4(7-2х)+6(3х-5) = -28 + 8х + 18х - 30

Тепер зіберемо подібні доданки:

-28 + 8х + 18х - 30 = 26х - 58

Отже, вираз -4(7-2х)+6(3х-5) дорівнює 26х - 58 після розкриття дужок і зведення подібних доданків.

Отвечает Летов Виктор.

-4(7 - 2х) + 6(3х - 5) = -28 + 8х + 18х - 30 = 26х - 58