Знайдіть значення виразу поділити на 5 (6x -3y)-5(2x-y) якщо 2x-y=3.1


Ответы на вопрос

Отвечает Скрябин Егор.

Ответ: 31

Пошаговое объяснение:

5(6x -3y)-5(2x-y) = 30x - 15y - 10x + 5y = 20x - 10y = 10(2x - y)

якщо 2x-y=3,1

10(2x - y) = 10 * 3,1 = 31

Отвечает Кострюков Данил.

Сподіваюсь, що я зарозуміло все розписала