ПРОШУ ПОМОГИТЕ!!!!! 6) Із 100 виготовлених телевізорів 20 виявилися З браком. Яку частину

становлять справні телевізори? Вирази цю частину у відсотках.

Ответы на вопрос

Отвечает Сафиуллина Лейсан.

Ответ:Загальна кількість телевізорів: 100

Кількість бракованих телевізорів: 20

Кількість справних телевізорів: 100 - 20 = 80

Частка справних телевізорів становить 80/100, або 0,8 у відносних значеннях, що можна виразити у відсотках, помноживши на 100:

0,8 * 100% = 80%.

Отже, справні телевізори становлять 80% від загальної кількості телевізорів.

Пошаговое объяснение:

Отвечает Косенкова Милана.

Ответ:

80%

Пошаговое объяснение:

1) 100 - 20 = 80 (телевизоров) - исправные

2) (80 : 100) * 100% = 0,8 * 100% = 80 (%) - исправные телевизоры