-1 3/14×(-1 5/51)) помогите пожалуйста ​


Ответы на вопрос

Отвечает Борблик Андрей.

Відповідь:

1 1/3

Покрокове пояснення:

--=+

- 1 3/14* (- 1 5/51)= (переведемо дробі в неправильні, (1*14+3)/14= 17/14 та (1*51+5)/51 = 56/51) =  - 17/14 *(-56/51) = (мінус на мінус дає нам  плюсову відповідь) = (17 і 51 скорочуємо, ділимо на 17  та 56 і 14 скорочуємо, ділимо на 14) = 1/1 * 4/3 = 4/3 = 1 1/3