Знайдіть периметр трикутника АВС якщо АВ=9,7 см а Вс-більша АВ на 0,7 см але менша від АС на 2,1

см. пожалуста помогииттееее ​

Ответы на вопрос

Отвечает Цветков Дима.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Оскільки ми знаємо, що ВС більша за АВ на 0,7 см, то ВС = 9,7 + 0,7 = 10,4 см.

А також ми знаємо, що ВС менша за АС на 2,1 см, то АС = 10,4 + 2,1 = 12,5 см.

Тепер ми можемо застосувати формулу периметра трикутника:

Периметр = АВ + ВС + АС

Підставляємо відповідні значення:

Периметр = 9,7 + 10,4 + 12,5 = 32,6 см

Отже, периметр трикутника АВС дорівнює 32,6 см.