Решить через дискриминант х^2+10х+50=0


Ответы на вопрос

Отвечает Селезнева Екатерина.

Ответ:Для розв'язання квадратного рівняння ax^2 + bx + c = 0 через дискримінант, потрібно використовувати формулу D = b^2 - 4ac. Якщо дискримінант D > 0, то рівняння має два різних розв'язки; якщо D = 0, то рівняння має один подвійний розв'язок; якщо D < 0, то рівняння не має розв'язків у множині дійсних чисел.

Таким чином, для рівняння x^2 + 10x + 50 = 0, маємо a = 1, b = 10, і c = 50. Дискримінант буде рівний D = b^2 - 4ac = 10^2 - 4(1)(50) = 100 - 200 = -100.

Отже, дискримінант від'ємний, що означає, що рівняння не має розв'язків у множині дійсних чисел.