Не виконуючи побудови знайти точку перетину осями функції у=-2/5х+5


Ответы на вопрос

Отвечает Мамонтов Глеб.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

З віссю ох:  кордината (х;о) підставляємо у функцію  

0=-2/5х+5    2/5х=5   х=5:2/5  х=25/2=12,5

Звіссю ОУ     (о;у)   у=-2/5х*0+5   у=5

Відповідь:  З віссю ох   (12,5;0)    Звіссю ОУ   (0;5)