Знайти сторону прямокутника, якщо його діагональ дорівнює 15 см, а інша сторона - 12 см.


Ответы на вопрос

Отвечает Сенченков Никита.

Відповідь:

9см

Покрокове пояснення:

діагональ прямокутника= корінь:а квадрат +в квадрат, де а-довжина прямокутника, в- ширина прямокутника

Для початку знайдемо суму квадратів а та в.Маємо:

а квадрат + в квадрат=15*15=225

За умовою,а=12,тоді сторона в = квадратний корінь:225-(12*12)=квадратний корінь:225-144=81.

Квадратний корінь числа 81=9

Отже, друга сторона прямокутника=9см