100 баллов Маса цинкової пластинки, опущеної на деякий час у розчин нітрату срібла,змінилася на 3

г. Знайдіть кількість (моль) срібла, що виділилося на пластині.​​

Ответы на вопрос

Отвечает Данилюк Дима.

Ответ:

Объяснение:

Складемо РХР:

Zn + AgNO3 → Ag↓ + Zn(NO3)

Обчислимо кількість речовини цинку, що прореагував:

n(Zn) = △m(пластинки)/(М(Ag) - М(Zn) = 3/(108 - 65) = 0,07 моль

З РХР бачимо , що n(Zn) : n(Ag) = 1 : 1, отже

n(Ag) = n(Zn) = 0,07 моль