У класі 30 учнів. На початку перерви частина учнів вийшла в коридор. Згодом 5 учнів повернулося. І

в класі стало 8 учнів. Скільки учнів вийшло з класу під час перерви? Спробуй за текстом задачi скласти рiвняння. Таким способом можна легше розв'язати задачу.​

Ответы на вопрос

Отвечает Назаров Олег.

Ответ:

Всього - 30 учн.

Вийшло - ? учн. Повернулося - 5 учн.

Стало - 8 учн.

Припустимо із класу вийшло х учнів і складемо рівняння:

30-x+5=8

30-x=8-5 30-x=3

x=30-х

x = 27 - учнів вийшло

Відповідь: із класу вийшло 27 учнів.