При яких значеннях " а " модуль виразу 2,5 - 2а дорівнює добутку чисел -11,1 і -1/3 ? Можно

пожалуйста с объяснениями. Просто в интернете как то они не понятно решили это задание ​

Ответы на вопрос

Отвечает Барзенкова Ксения.

Покрокове пояснення:

Модуль виразу 2,5 - 2а може дорівнювати добутку чисел -11,1 і -1/3 тільки в одному випадку, коли цей вираз дорівнює додатньому числу 2,5.

Тобто маємо рівняння:

|2,5 - 2a| = 11,1 * 1/3

|2,5 - 2a| = 3,7

2,5 - 2a = 3,7 або 2,5 - 2a = -3,7 (за властивостями модуля)

Розв'язуємо перше рівняння:

2,5 - 2a = 3,7

-2a = 3,7 - 2,5

-2a = 1,

a = -0,6

Розв'язуємо друге рівняння:

2,5 - 2a = -3,7

-2a = -3,7 - 2,5

-2a = -6,2

a = 3,1

Отже, модуль виразу 2,5 - 2а дорівнює добутку чисел -11,1 і -1/3 при значеннях a рівних -0,6 або 3,1.