Скільки фарби потрібно для фарбування 100 ялинкових кульок, радіус яких дорівнює 4 см, якщо витрати

фарби становлять 200 г на 1 м^2 ?​

Ответы на вопрос

Отвечает Богданов Антон.
Площа поверхні однієї кульки може бути знайдена за формулою S = 4πr^2, де r - радіус кульки.

S = 4π × 4^2 = 201.06 см^2

Оскільки 1 м2 = 10,000 см^2, то площа поверхні 100 кульок становить:

S = 100 × 201.06 = 20106 см^2 = 2.0106 м^2

Отже, для фарбування 100 ялинкових кульок необхідно 2.0106 м^2 фарби. За умови витрат 200 г на 1 м^2, загальна витрата фарби буде:

2.0106 м^2 × 200 г/м^2 = 402.12 г

Отримуємо, що для фарбування 100 ялинкових кульок потрібно близько 402 грами фарби.