Знайти 0,6 від значення виразу (37,23+27,17).(30,5-29) і 0.06 від числа 800!!! ПОТРІБНО зробити

завдання срочно!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Долгов Матвей.

Відповідь:

Обчислимо значення виразу в дужках:

(37,23 + 27,17) = 64,40

(30,5 - 29) = 1,5

Тоді:

(37,23 + 27,17) * (30,5 - 29) = 64,40 * 1,5 = 96,60

0,6 від значення цього виразу:

0,6 * 96,60 = 57,96

Щоб знайти 0.06 від числа 800, ми можемо помножити 800 на 0.06:

0.06 * 800 = 48

Отже, 0,6 від значення виразу (37,23+27,17).(30,5-29) дорівнює 57,96, а 0,06 від числа 800 дорівнює 48.

Покрокове пояснення: поставь пж 5 звезд