1 дня спортсмен тренувався 4 год а другого 6 год другого дня він подолав на роликах на 20 км більше

ніж 1 рухаючись із тією самою швидкістю . Скільки км спортсмен долав що дня?

Ответы на вопрос

Отвечает Петров Иван.

Пошаговое объяснение:

1) 6-4=2(год) - більше тренувався спортсмен другого дня.

2) 20:2=10(км/год) - швидкість руху.

3)10*4=40(км)-подолав першого дня.

4)10*6=60(км)-подолаа другого дня.

Відповідь :40 км подолав 1 дня, 60 км подолав 2 дня.