4. Спростіть вираз: 9,8+х−7,9+3,5−х; −38,8+−+27,8−.


Ответы на вопрос

Отвечает Тарасова Лиза.

Спростімо вираз починаючи з першої частини:

9,8 + x - 7,9 + 3,5 - x

За правилом комутативності додавання можна переставити елементи по-різному:

= (9,8 - 7,9 + 3,5) + (x - x)

= 5,4 + 0

= 5,4

Тепер спростимо другу частину виразу:

-38,8 + - + 27,8 -

Оскільки перед останнім знаком оператора немає числа, то замість знака "-" можна написати "0":

= -38,8 + 0 + 27,8 -

Згрупуємо первісно та останні дві доданки:

= (-38,8 + 27,8) + 0

= -11 + 0

= -11

Отже, остаточна відповідь:

5,4 - 11

=-5,6

Отвечает Морозов Ярослав.

Відповідь:

Спростімо вираз:

9.8 + x - 7.9 + 3.5 - x

= (9.8 - 7.9 + 3.5) + (x - x) (згрупуємо разом константи і змінні з x)

= 5.4

Тому спрощений вираз 9.8+х−7.9+3.5−х дорівнює 5.4.

Також спростімо вираз:

-38.8 + (-27.8)

= -66.6

Тому спрощений вираз -38.8+−+27.8− дорівнює -66.6.