(a+2)-(a+9) розкрий дужки та спрости вираз​


Ответы на вопрос

Отвечает Кивчун Максим.

Ответ:

(a+2)-(a+9) = a + 2 - a - 9

Пошаговое объяснение:

За правилом асоціативності та комутативності додавання можна перегрупувати доданки:

= (a - a) + (2 - 9)

= 0 - 7

= -7

Отже, вираз (a+2)-(a+9) після розкриття дужок та спрощення дорівнює -7